CopyCentrum

KOPÍROVÁNÍ

Barevné i černobílé kopírování, jednostranné i oboustranné kopírování s možnosti zmenšování a zvětšování. Fotografická kvalita zhotovení ve formátech A4, A3 na gramáže 80 – 200 g/m2 na bílý papír, karton, fólie nebo samolepící fólie. Papír a barevné papíry s možností skládání na A4 do vazby.

 

DIGITÁLNÍ TISK

Digitální tisk provádíme jak černobíle tak barevně. Běžně užívané formáty – Word (.doc, .rtf), Excel (.xls), Corel 14 (.cdr, .jpg, .gif), Adobe Acrobat (.pdf) a další. Možnost zvětšování/zmenšování, třídění, sešití a další. Přijímáme paměťové karty (SM, CF, SC, MMC, MS atd.). Tiskneme na formáty A4, A3, jednostranně i oboustranně na gramáže 80 – 220 g/m2 na bílý i barevný papír.

 

SKENOVÁNÍ

Barevné a černobílé skenování provádíme až do vstupního formátu A3. Skenování provádíme pro rozlišení až 600 dpi.

 

VAZBY

Laminování dává Vašim dokumentům skoro dokonalou ochranu proti zničení. Lze laminovat oboustranně vizitky, průkazky, dokumenty i mapy do formátu A3. U laminování je možné vybrat si z několika dostupných tloušťek lamina (80, 100, 125 micronů).Vašim dokumentům dáme profesionální vzhled a to za rozumnou cenu a krátkou dobu. Nabízíme kroužkovou vazbu – jednoduchá vazba plastovou spirálou, dobrý vzhled a snadná manipulace. Vazbu provádíme ve formátu A4.

 

 

DTP PRÁCE

Zpracování grafických manuálů, vizitky, loga, katalogy apod..

 

OSTATNÍ SLUŽBY

Dále je u nás možnost zakoupit či objednat: bílý a barevný reprografický papír, samolepky, fólie a další kopírovací materiály, nejčastěji používané tiskopisy, spotřební materiál pro vazbu, vázací, laminovací a skartovací stroje a další.

 

POTISK

Nabízíme potisk triček, bavlněných tašek, hrníčků, klíčenek, magnetek, podtácků, plecháčků, podložek pod myš, povlaků na polštář, puzzlí, termohrnků (nerez, bílý), vaků na záda.